להלן שאלות שהפנו אלינו

ותשובותינו

 שאלות לתורמים

קילומטרים של חיוכים – למען דיירי אקים ירושלים הינה – צעדה שנתית שמטרתה גיוס תרומות לטובת קידום ושיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות שכליות ושילובם בחברה ובקהילה.

ניתן לקבל מידע על דרכי תרומות נוספות בדף צור קשר. אל תהססו לפנות לצועד לו אתם תורמים להסבר נוסף על אפשרויות התרומה. 

תרומה דרך האתר מאפשרת קבלה אלקטרונית מיידית לאחר ביצוע התרומה. הקבלה מוכרת לצרכי מס בישראל בלבד (סעיף 46). מידע נוסף על תרומות עם זיכוי ממס במטבע זר (דולר/פאונד) ניתן למצוא בדף צור קשר באתר.

קיימת חשיבות גדולה בציון שם הצועד לו אתם משייכים את התרומה. ציון השם של הצועד עוזר לנו להיות יעילים ולעדכן את הצועד כמה שיותר מהר על ההגעה ליעד הגיוס שהציב לעצמו. אנא הקפידו לעשות זאת!

 שאלות לצועדים

קילומטרים של חיוכים – למען דיירי אקים ירושלים הינה – צעדה שנתית שמטרתה גיוס תרומות לטובת קידום ושיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות שכליות ושילובם בחברה ובקהילה.

עלות למשתתף עבור השתתפות מלאה בצעדה היא 950 ₪. דמי ההשתתפות מכסים לכל צועד את הוצאות הכלכלה והלינה במהלך ימי הצעדה. סכום גיוס הכספים המינימלי להשתתפות מלאה הוא 1800$ ועבור משפחה/קבוצה 3000$ ללא קשר למספר בני המשפחה/קבוצה. עלות למשתתף עבור השתתפות חלקית בצעדה היא 800 ₪ וסכום גיוס הכספים המינימלי להשתתפות חלקית הוא 1000$. עבור משפחה/קבוצה 3000 $ ללא קשר למספר בני המשפחה/קבוצה.

  • כל בני המשפחה/קבוצה יחוייבו בדמי השתתפות מלאים בהתאם לסוג ההרשמה (מלאה/חלקית).

אנו מציעים לפנות לכל מי שאת/ה מכיר/ה. מניסיון וחוויות של צועדים ותיקים, ידידים, בני משפחה וחברים מגיבים באופן חיובי ביותר לפנייה בבקשה אישית לסיוע בתרומה. על מנת להקל על הצועדים האתר מאפשר לפתוח דף קמפיין גיוס תרומות אישי אותו תוכלו להפיץ ברשתות החברתיות, לחבריכם ומכריכם! קיימות גם דרכים נוספות לגיוס כספים ועם הרשמתכם לצעדה תקבלו הסבר מפורט על התהליך. צוות מחלקת גיוס משאבים של אקים ירושלים מלווה את הצועדים בכל שלב במסע שלהם עבור אקים ירושלים.

קילומטרים של חיוכים מתאימה לכל סוגי המשתתפים אך אנו ממליצים להיות מוכנים לקטעי טיפוס וירידה תלולים. עליכם להיות במצב גופני כשיר, ומוכנים למאמץ גופני מוגבר. אנו מבטיחים כי לאחר סיום הצעדה תרגישו סיפוק עצום. חשוב לנו להדגיש כי אני מציעים מסלולים חלופיים או קיצורי מסלול לצועדים שמתקשים או מעדיפים לצעוד במסלול פחות מאתגר.

צעדה היא פעילות משפחתית אידיאלית ואנו בהחלט מזמינים ילדים לקחת בה חלק. ילדים מתחת לגיל 15 חייבים בליווי מבוגר.

השנה המשתתפים שלנו ילונו במלון ישרוטל פונדק רמון במצפה רמון. כל הארוחות שיסופקו במהלך ימי הצעדה הן כשרות. במהלך הצעדה אנו מספקים פינוקים כדי להפוך את החוויה לכיפית ומהנה. כמידי שנה בסיום הצעדה יהיה אירוע חגיגי שילווה בארוחה חגיגית וטקס הענקת תעודות.

יהיה מניין לתפילות, עם ספר תורה ליום חמישי, לכל המעוניינים בכך.

אנו מציעים לא להצטייד במטען כבד. אתם זקוקים לכמה זוגות לבנים, משקפי שמש, קרם הגנה, כובע להגנה מהשמש, מכנסי הליכה, נעלי הליכה וגרביים. אנו ממליצים להצטייד גם בלבוש חם לשעות הערב. אנו מספקים חולצות טריקו לשלשת ימי ההליכה. השנה מומלץ להצטייד בפנס ראש.

את הצעדה מלווה חובש ונושא נשק.

אוטובוס מטעם אקים ירושלים יצא מירושלים ביום הראשון של הצעדה ויחזיר את המשתתפים לירושלים בסיומה. לקבלת עזרה במציאת טרמפ מצועדים המגיעים לצעדה ברכבם הפרטי, ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון – 073-224-2111 / 02-6728731.